2021-03-07     Flicyty, Kajetana, Pauli     "Szukać prawdy kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka." Moses Mendelssohn

Poniedziałkowy Klub Seniora on-line

15 lutego zapraszamy na kolejny  WYKŁAD ON-LINE w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora. Będzie można wysłuchać wykładu dr Anny M. Kiełbiewskiej pt. „Jak pandemia i społeczna izolacja wpłynęły na nasze dobre (i złe) obyczaje?”

Seniorze – zostań w domu! Wysłuchaj wykładu on-line.

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich seniorów do wysłuchania kolejnego wykładu on-line w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora. Obecna sytuacja epidemiczna dalej nie pozwala spotkać się stacjonarnie w gronie znajomych i przyjaciół na wykładach. Zapraszamy więc o wysłuchania wykładu dr Anny M. Kiełbiewskiej pt. „Jak pandemia i społeczna izolacja wpłynęły na nasze dobre (i złe) obyczaje?”

Wykład nagrany 8 października 2020 r. w Kawiarni Naukowej, a rozpowszechniony dzięki serwisowi Wszechnica.org.pl.
Start  15 lutego, godz. 16:30.
www.facebook.com/biblioteka.wieliczka

Zapraszamy na wykład!