Zasady żywienia osób w podeszłym wieku

13 maja o godz. 12:30 zapraszamy seniorów na kolejne spotkanie w ramach cyklu  POŁUDNIE ROZMAITOŚCI. Pani Justyna Bukowiec, dietetyk kliniczny zaprezentuje temat: "Zasady żywienia osób w podeszłym wieku”.

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce oraz Klub Aktywnego Seniora zapraszają na kolejne spotkanie w ramach cyklu  POŁUDNIE ROZMAITOŚCI. Spotkanie odbędzie się 13 maja o godz. 12:30 w Wielickiej Mediatece/ sali kinowej.
Pani Ania, omówi zagadnienia związane ze zdrowym żywieniem i problemem nadwagi oraz praktyczne wskazówki dotyczące jadłospisu.
Po spotkaniu, dla chętnych będzie można wykonać analizę składu ciała, tj. pomiar masy ciała, ilości tkanki tłuszczowej, masy kostnej, mięśniowej i stan nawodnienia.
Partner projektu: Gabinet Dietetyczny Projekt Zdrowie Wieliczka.

Przypominamy, że POŁUDNIE ROZMAITOŚCI to poniedziałkowe spotkania z poezją, literaturą, sztuką, muzyką, podróżą, zdrowiem lub spotkania z innymi ciekawymi ludźmi. Projekt daje seniorom możliwość uczestniczenia w szeroko rozumianej kulturze, pozwala zdobyć wiedzę i rozwijać zainteresowania i przede wszystkim, daje przestrzeń do zagospodarowania i spędzenia ze sobą wolnego czasu. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu o godz. 12:30 w sali kinowej Wielickiej Mediateki.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Autor: Małgorzata Ślusarek