2020-12-04     Barbary, Hieronima, Krystiana

Dyskusyjny Klub Książki (XII 2019) ZMIANA GODZINY I MIEJSCA

11 grudnia zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w wielickiej bibliotece.

O godz. 18:00 spotykamy się na wystawie Światło i sztuka w Muzeum Żup Krakowskich, a następnie w Cafe Cultura na Rynku Górnym (ok. godz. 18:30-18:40) pochylimy się nad książką Botanika duszy autorstwa Elizabeth Gilbert.

"[...] Alma Whittaker, bohaterka Botaniki duszy, to pod każdym względem postać nieprzeciętna – o nieposkromionej ciekawości świata, błyskotliwym intelekcie i silnej potrzebie niezależności. Jej historia rozpoczyna się w roku 1800, w Filadelfii, jednak głód wiedzy i pragnienie spełnienia w miłości zawiodą ją w tak egzotyczne zakątki świata jak Tahiti. Czy znajdzie tam rozwiązanie przyrodniczych zagadek i tajemnic ludzkiej duszy? [...]" [www.rebis.com.pl]

Więcej informacji o książce:

Dom Wydawniczy Rebis

Lubimy Czytać

granice.pl

Polityka

Spotkanie odbędzie się w małej sali konferencyjnej, na I piętrze Wielickiej Mediateki (obok balkonu). Informacje: 12 385 88 13, region@biblioteka.wieliczka.eu.

Autor: Anna Kaczor