2019-10-22     Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron

Dyskusyjny Klub Książki (wrzesień 2019)

18 września zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w wielickej bibliotece. Spotykamy się o godz. 17:30 w małej sali konferencyjnej (I piętro, obok balkonu).

Głównymi bohaterami naszej najbliższej dyskusji będą książki: Oriana Fallaci. Portret kobiety (C. de Stefano) oraz Skrzydła gołębicy (H. James).  Na spotkaniu porozmawiamy także o naszych innych odkryciach literackich oraz zostaną rozdane książki na kolejne, październikowe spotkanie.

W najbliższych miesiącach będziemy wspólnie czytać:
Jesień / K.O. Knausgard
Angole / E. Winnicka
Wyspa Węży / M. Szejnert
Pilch w sensie ścisłym / K. Kubisiowska
Lalki w ogniu / P. Wilk
Kobieta w 1000 st. C. / H. Helgason

O kolejności czytania zdecydujemy na najbliższym spotkaniu.

Informacje: Anna Kaczor, 12 385 88 13 (7:00-15:00); region@biblioteka.wieliczka.eu

Zapraszamy!

Autor: Anna Kaczor