2019-03-22     Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer

Listopadowy DKK w Wielickiej Mediatece

21 listopada (środa, godz. 17:30) zapraszamy na kolejną dyskusję o książkach w Wielickiej Mediatece. Tym razem dogłębnej analizie poddamy książkę Zyty Rudzkiej pt. Krótka wymiana ognia.

Zapraszamy do rozmowy o książce spotkania oraz o innych polecanych (i nie koniecznie) książkach. O powieści Zyty Rudzkiej można przeczytać/posłuchać tutaj:

Podczas spotkań naszego klubu rozmawiamy także o wszelkich innych naszych odkryciach literackich oraz o filmach, teatrze, wydarzeniach kulturalnych z regionu.

Informacje: Dział Regionalny, 12 278 30 75.

Autor: AK