2021-04-17     Anicety, Klary, Rudolfina     "Tylko łacząc się, odnajdujemy to, co nas dzieli". Stanisław Ignacy Witkiewicz

Poniedziałkowy Klub Seniora on-line

15 marca zapraszamy na kolejny  WYKŁAD ON-LINE w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora. Będzie można wysłuchać wykładu Karoliny Zalewskiej pt. „Powstanie styczniowe w sztuce”

Seniorze – zostań w domu! Wysłuchaj wykładu on-line.
Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich seniorów do wysłuchania kolejnego wykładu on-line w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora. Obecna sytuacja epidemiczna dalej nie pozwala spotkać się stacjonarnie w gronie znajomych i przyjaciół na wykładach. Zapraszamy więc o wysłuchania wykładu Karoliny Zalewskiej pt. „Powstanie styczniowe w sztuce”.

Wykład nagrany 29 października 2020 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie i towarzyszył wystawie „Polska. Siła obrazu” a rozpowszechniony dzięki serwisowi Wszechnica.org.pl.
Start 15 marca, godz. 16:30.
www.facebook.com/biblioteka.wieliczka

Zapraszamy na wykład!