2021-01-22     Dominiki, Mateusza, Wincentego     "Kiedy nie można zaatakować myśli, atakuje się myśliciela" - Paul Valery

Poniedziałkowy Klub Seniora on-line

18 stycznia zapraszamy na pierwszy 2021 roku  WYKŁAD ON-LINE w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora. Będzie można wysłuchać wykładu Agnieszki Rosales Rodriguez pt. „Marzę o Paryżu ciągle…”. Polscy artyści we Francji na przełomie XIX i XX wieku.

Seniorze – zostań w domu! Wysłuchaj wykładu on-line.

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich seniorów do wysłuchania pierwszego w nowym roku wykładu on-line w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora. Obecna sytuacja epidemiczna dalej nie pozwala spotkać się stacjonarnie w gronie znajomych i przyjaciół na wykładach. Zapraszamy więc o wysłuchania wykładu Agnieszki Rosales Rodriguez pt. „Marzę o Paryżu ciągle…”. Polscy artyści we Francji na przełomie XIX i XX wieku.

Wykład nagrany 30 listopada 2020 r. w Muzeum Narodowym w Warszawie i towarzyszył wystawie „Polska. Siła obrazu”, a rozpowszechniony dzięki serwisowi Wszechnica.org.pl.
Start 18 stycznia, godz. 16:30

Zapraszamy na wykład!