2020-08-09     Klary, Romana, Rozyny     "Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata. Dlatego emanuje sobie tylko właściwym pięknem" - Aldona Różanek

JAK POWSTAJE KSIĄŻKA? Spotkanie autorskie z Panem Jerzym Grzeszczukiem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jerzym Grzeszczukiem, autorem cyklu książek o "Kogucie Niekurce". Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Dni Św. Kingi.

W najbliższą sobotę, o godzinie 10:00 zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie z Panem Jerzym Grzeszczukiem, który, wraz z Kogutem Kazimierzem opowie Wam jak powstaje książka, na przykładzie nowych przygód Kazimierza: "Kogut Niekurka w Afryce"

Po warsztatach będzie można zakupić nową książeczkę Pana Jerzego, a także udać się na na wspólne oglądanie wystawy "Podążaj za kotem", autorstwa rumuńskich rysowników.

Szczegółowe informacje:
biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu
tel.: (12) 385 88 10.
Pamiętajcie o zapisach i zapoznaniu się z ważnymi dokumentami. Chcemy, żeby wszyscy czuli się bezpiecznie:
Co więcej przygotowaliśmy dla Was na nadchodzący weekend? Szczegóły na plakacie.

Autor: KSL