2020-07-07     Estery, Kiry, Rudolfa

Damska Torebka w przestrzeni online

W dniu 18 czerwca po raz kolejny Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza do uczestnictwa w spotkaniu online na profilu bibliotecznym na FB.

Tym razem będziemy gościć wykwalifikowaną kosmetyczkę, prowadzącą od 20 lat własny gabinet kosmetyczny – Panią Magdalenę Korzeniowską, która poprowadzi na żywo konsultacje na temat „Kosmetyki i zabiegi w okresie letnim”.

Lato zbliża się dużymi krokami, a z nim mamy nadzieję upalne i słoneczne dni, sprzyjające wystawianiu naszego ciała na działanie promieni słonecznych. Pani Magdalena doradzi nam jak zadbać o nasze ciało w okresie letnim. Jakim zabiegom pielęgnacyjnym go poddawać oraz jakich używać kosmetyków. Poznamy proste i skuteczne metody poprawiające kondycję naszego ciała.
Pani Magdalena jest na bieżąco z nowościami w dziedzinie kosmetologii poprzez ciągłe dokształcanie się. Prywatnie jest mamą, która w wolnej chwili biegając spędza aktywnie czas.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Autor: KSL