2020-07-07     Estery, Kiry, Rudolfa

Nowa wersja katalogu on-line już dostępna

Drodzy czytelnicy z przyjemnością informujemy, że ostatni etap prac nad nową wersją katalogu on-line został zakończony. Mamy nadzieję, że nowy katalog spodoba się Wam równie bardzo jak nam, a przede wszystkim ułatwi wyszukiwanie upragnionych książek.

Katalog jest ogólnodostępny, jednak zanim przejdą Państwo do nowej wersji prosimy o zapoznanie się z instrukcją logowania.

Aby można było dokonać Logowania do konta czytelnika biblioteka musi posiadać w danych aktualny adres e-mail czytelnika.

1)      Czytelnicy zapisani do biblioteki przed 17 maja 2020 roku, aby się zalogować muszą dokonać jednorazowej „Migracji konta” w celu zmiany loginu z numeru karty czytelnika na e-mail.

Instrukcja zmiany loginu dostępna jest tutaj

2)      Czytelnicy zapisani do biblioteki po 17 maja 2020 roku mogą zalogować się na swoje konto za pomocą adresu e-mail.

Instrukcja logowania dostępna jest tutaj

Aby przejść i wyszukiwać w katalogu, również bez konieczności logowania, kliknij w poniższy banner.

Katalog on-line