2020-06-01     Gracji, Jakuba, Konrada     "Możesz zgromadzić przeróżne skarby, ale najcenniejszym jest prawdziwy przyjaciel". św. Jan Chryzostom

Książka - idealny materiał do dyskusji! Kafejka Literacka (ON LINE)

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce oraz Kulturalne espresso z Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach zaprasza do Kafejki Literackiej w najbliższą środę, 13 maja 2020 r., o godzinie 13:00.

Tym razem gośćmi specjalnymi będą uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Mediatece - Bibliotece Miejskiej w Wieliczce.

ZAPRASZAMY - to świetny sposób na radzenie sobie ze społeczną kwarantanną!

Co trzeba zrobić?
🗨 wejść na stronę zoom.us;
🗨 założyć tam bezpłatne konto (strona w języku angielskim, ale jest dość intuicyjna. Jeśli ktoś będzie potrzebował wskazówek/pomocy – służymy pomocą: 505102447
🗨 zezwolić programowi na dostęp do mikrofonu i kamery;
🗨 o 13:00 (lub chwilkę przed) wejść w link⤵⤵⤵
i dołączyć do naszego spotkania;
🗨 mile widziana kawa/herbata – będzie przytulniej.☕️

Spotkania otwarte, udział BEZPŁATNY, dedykowane seniorom i wszystkim miłośnikom kultury.
Czekamy na WAS!
Autor: KSL