2020-08-09     Klary, Romana, Rozyny     "Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata. Dlatego emanuje sobie tylko właściwym pięknem" - Aldona Różanek

Ferie 2020 już za nami

Tegoroczne ferie upłynęły w wielickiej bibliotece pod znakiem zabaw z photonami, x-boxem, grami planszowymi, czytanek dla najmłodszych oraz spektaklu teatralnego.

Na zaproszenie biblioteki w czasie ferii zimowych odpowiedziały chętnie zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Była okazja, by razem spędzić czas grając w planszówki, poznać zabawne roboty Photon, jednocześnie ucząc się podstaw kodowania oraz potańczyć lub pograć w piłkę dzięki grom na x-boxie. Chętni milusińscy wysłuchali też ilustrowanej teatrzykiem kamishibai historii czytanej przez uwielbianą Babcię Ulę.  Wielkim finałem było przedstawienie teatralne, na które licznie przybyły dzieci wraz z rodzinami. Spektakl teatru Eden pt. „Prawdziwy skarb” obejrzany w sali kinowej z mnóstwem okazji do interakcji z aktorami dostarczył mnóstwo radości na zakończenie wspaniałego czasu ferii z biblioteką.

Autor: MP