2019-12-13     Dalidy, Juliusza, Łucji

Ostry Dyżur Literacki w bibliotece

14 grudnia 2019 r. w godz. 10.00-13.00  w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wieliczce odbędzie się jedyny w swoim rodzaju Ostry Dyżur Literacki

Odwiedzą nas specjaliści literatury dla dzieci z Fundacji Czas Dzieci, którzy w scenografii gabinetu lekarskiego zbadają potrzeby i preferencje czytelnicze naszych najmłodszych czytelników, a następnie wypiszą indywidualną receptę na konkretne tytuły książek wraz z dawkowaniem. Mali pacjenci otrzymają także specjalne pigułki mądrości. Wydarzenie skierowane jest głównie do dzieci do 12 roku życia i ich rodziców.

Szczegółowe informacje i kontakt:
Wypożyczalnia Główna, tel.: 12 385 88 11 ; wypozyczalnia@biblioteka.wieliczka.eu
Wstęp wolny! Zapraszamy do Wielickiej Mediateki!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Autor: KŚ