2020-11-27     Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Spotkanie z Robertem Makłowiczem w wielickiej bibliotece

Już 28 października 2019 r. o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie z Robertem Makłowiczem

Nasz gość to znany podróżnik, krytyk literacki, dziennikarz oraz autor wielu książek i programów telewizyjnych. Sławę przyniosły mu liczne publikacje o tematyce kulinarnej, w których prezentuje kuchnie różnych zakątków świata.
Spotkanie z autorem odbędzie się w sali kinowej wielickiej Mediateki 28 października (poniedziałek) o godz. 17:00. Wstęp wolny.
Wszelkich informacji udziela Wypożyczalnia Główna, tel.: 12-385-88-11, wypozyczalnia@biblioteka.wieliczka.eu.
Podczas spotkania będzie również możliwość zakupu książek autora. Zapraszamy!

Spotkanie z Robertem Makłowiczem odbędzie się dzięki uczestnictwu wielickiej biblioteki w programie Dyskusyjnych Klubów Książki, realizowanym i finansowanym przez Instytut Książki