2019-09-17     Franciszka, Lamberty, Narcyza     "Człowiek bez poczucia humoru jest jak wóz bez resorów: każdy kamień na drodze nieprzyjemnie nim podrzuca" - Henry Beecher

Międzyszkolna Liga Debat Oksfordzkich w Wieliczce "Słowa mają moc" - REKRUTACJA!!!

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych (klasy 7 i 8) oraz ponadpodstawowych z terenu Miasta i Gminy Wieliczka do wzięcia udziału w nowym projekcie edukacyjnym na rok szkolny 2019/2020: Międzyszkolna Liga Debat Oksfordzkich w Wieliczce "Słowa mają moc".

Szkolenia, warsztaty, ważne tematy - DEBATY!
Wielki finał 26 lutego 2020 r., Wielicka Mediateka
Rekrutacja szkół podstawowych (klasy 7,8)  oraz ponadpodstawowych do projektu: 1.09.2019 - 31.10.2019.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Informacje:
Katarzyna Sowa-Lewandowska, tel.:12 38588 10.
Zgłoszenia: ksowa@biblioteka.wieliczka.eu,

Organizator: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce,
Patronat honorowy: Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł,
Patronat merytoryczny: Krakowskie Stowarzyszenie Mówców,
Partnerzy: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce,
Patronat medialny: Puls Wieliczki, Wieliczka City, Panorama Powiatu Wielickiego.