2019-10-22     Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron

Wielicka Szarada – łamigłówka nr 6

Ze wszystkich liter z wyrazów: HOLDING, DAWNY, AMOK, ułóż nazwę miejsca związanego z Wieliczką. Bon podarunkowy do Bistro Kafka wygra jedna osoba, której e-mail z rozwiązaniem zagadki wpłynie jako pierwszy na adres wypozyczalnia@biblioteka.wieliczka.eu.

W mailu podpisz się koniecznie imieniem oraz rokiem urodzenia. Osobę, która wygra, zaprosimy e-mailem po odbiór nagrody do Wypożyczalni Głównej (osoby niepełnoletnie, które otrzymają informację o wygranej muszą zgłosić się po odbiór nagrody z opiekunem prawnym do Wypożyczalni Głównej). Bony podarunkowe będzie można realizować do końca września 2019 roku.

Szczegóły zabawy: Dział Regionalny 12 385 88 13 lub Wypożyczalnia Główna 12 385 88 11 . Powodzenia w łamaniu głowy! Kolejnych zagadek szukajcie na naszej stronie www w każdy wtorek do końca sierpnia 2019 o godz. 10:00.

Organizatorem konkursu jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce. Partnerem konkursu jest Bistro Kafka.

Autor: Anna Kaczor