2019-07-17     Aleksego, Bogdana, Martyny

Wakacyjny Klub Seniora z biblioteką w Wieliczce!

Już po raz kolejny Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i  Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają wszystkich wielickich seniorów na aktywne spędzenie wakacji

Na spotkania zapraszamy osoby po 50 roku życia, które spędzają wakacyjny czas w mieście. Wycieczki ruszają 5 sierpnia i potrwają do początku września, jednak już teraz seniorzy mogą zgłaszać swój udział w zajęciach.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą żyć aktywnie, czerpać z życia pełnymi garściami i nie zatrzymywać się ani na chwilę. Wielicka biblioteka stara się, aby wakacyjne spotkania dały szansę osobom starszym, spędzającym samotnie letni czas w domu do zasmakowania w kulturze, sztuce i najzwyczajniej oderwania się od codziennych obowiązków i trosk. W czasie gdy nie ma zajęć na UTW zapraszamy do nas! Każdy znajdzie coś dla siebie!

ZAPISY RUSZAJĄ 24 CZERWCA, OD GODZINY 8:00 DO WYCZERPANIA MIEJSC. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Zapisy i więcej informacji można uzyskać:
- osobiście w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wieliczce: pl. M. Skulimowskiego 3 (w dziale administracji),
- telefonicznie pod nr tel. 12 385 88 10 w godz. 8:00 – 15:00.

PROGRAM WAKACYJNY

5 sierpnia /poniedziałek/ - Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego JP II W Wadowicach
Zbiórka 8:00 / ul. Mickiewicza, parking, Sz. P. nr 2. Ceny biletów: ulg. 12 zł / norm. 20 zł Obowiązują zapisy i przedpłaty. Liczba miejsc ograniczona.

12 sierpnia /poniedziałek/ - Kraków – Nowa Huta. Zbiórka godz. 10:55 pod Opactwem Cystersów w Mogile, ul. Klasztorna 11. Obowiązują zapisy.

19 sierpnia /poniedziałek/ - Kraków – Obóz w Płaszowie. Zbiórka godz. 10:55 pod Pomnikiem Ofiar Faszyzmu w Krakowie, ul. Kamińskiego. Obowiązują zapisy.

26 sierpnia /wtorek/ - Kraków – Dom Jana Matejki. Zbiórka godz. 10:45, Kraków ul. Floriańska 41. Ceny biletów: ulg. 5 zł / norm. 10 zł. Obowiązują zapisy.

3 września /wtorek/ - Ognisko integracyjne w Czasławiu. Wyjazd spod Sz. P. nr 2 w Wieliczce, ul. Mickiewicza o godz. 14:15. Koszt 40 zł/os. Obowiązują zapisy i wcześniejsze przedpłaty.

Liczba miejsc  ograniczona.

Zapraszamy!