2019-09-17     Franciszka, Lamberty, Narcyza     "Człowiek bez poczucia humoru jest jak wóz bez resorów: każdy kamień na drodze nieprzyjemnie nim podrzuca" - Henry Beecher

Bibliotekarze i Seniorzy dzieciom - akcja rozpoczęta!

Z okazji Dnia Dziecka bibliotekarze oraz wolontariusze z Wielickiej Strefy Aktywnego Seniora, działającej przy bibliotece, odwiedzają najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

W środę 30 maja, pierwsza ekipa w pań bibliotekarek oraz wolontariuszy wyruszyła do Samorządowego Żłobka nr 1 w Wieliczce. Dzieci odwiedził między innymi Molik oraz pewna miła Czarownica Ula, która opowiedziała wesołą historię puchatego kotka, a na sam koniec wyczarowała z małych piłeczek niezwykłe książeczki.
Dziękujemy dzieciom i paniom wychowawczyniom za czas spędzony na wesołej zabawie i wspólnym głośnym czytaniu!
Akcja organizowana jest w ramach projektu: "Kultura dla seniora. Senior dla Kultury".

Autor: K S-L