2019-03-22     Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer

(”Programuj w Pythonie”) - zapisy na warsztaty

Zapraszamy młodzież 12+ na cykl bezpłatnych warsztatów z podstaw programowania w języku Python 3 oraz zajęcia z robotami Photon.

Już po raz drugi wielicka biblioteka zaprasza młodzież 12+ na zajęcia z podstaw programowania w języku Python 3. Jest on obecnie bardzo popularnym językiem kodowania, znacznie łatwiejszym w nauce od swoich starszych braci, a posiadającym równie duże możliwości. Dodatkiem do warsztatów będą zajęcia związane z programowaniem robotów Photon otrzymanych przez bibliotekę w ramach udziału w projekcie „Kodowanie w bibliotece – II edycja”.

Zajęcia poprowadzi Mariusz Cholewa pracownik Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Pasjonat informatyki oraz obserwator zmian związanych z "rewolucją cyfrową". Zawodowo i hobbistycznie korzystający z języka Python.

TERMINY SPOTKAŃ
Wtorki: 12 i 26 marca oraz 9 i 23 kwietnia
Godz. 17:30-18:30

MIEJCE SPOTKAŃWielicka Mediateka