2019-03-22     Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer

Ważne informacje dla słuchaczy Poniedziałkowego Klubu Seniora

Od marca 2019 roku zmienia się godzina wykładów Poniedziałkowego Klubu Seniora. Wykłady rozpoczynać się będą o godz. 16:30 w Wielickiej Mediatece.

Przypominamy, że od stycznia 2019 roku wykłady w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora odbywają się dwa razy w miesiącu - w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca.

Przypominamy także, że mieszkańcy gminy Wieliczka w wieku powyżej 60 lat mogą uzyskać Wielicką Kartę Aktywnego Seniora, dającą im dostęp do miejskiej oferty kulturalnej, edukacyjnej i sportowej na preferencyjnych warunkach. Ten projekt wszedł w życie w styczniu 2014 roku, ze zniżek i promocji korzysta obecnie ok. 800 osób. Wnioski o wydanie Wielickiej Karty Seniora można składać w bibliotece oraz na dzienniku podawczym Urzędu Miasta.

Autor: MŚ