2019-04-18     Apoloniusza, Bogusławy,     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie

Nowości ze środków Biblioteki Narodowej 2018!

Filie wielickiej biblioteki zapraszają po nowości czytelnicze

Biblioteka zakończyła zakup nowości zrealizowany ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Środki finansowe z Programu wspierają samorządy w finansowaniu zakupu nowości do bibliotek. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce otrzymała na ten cel 47.640 zł. Dzięki temu wsparciu w 2018 roku wielicka biblioteka i jej 8 filii bibliotecznych zakupiły 2207 nowych tytułów w tym książki dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz audiobooki.

Po zakupione nowości zapraszamy do filii bibliotecznych wielickiej biblioteki a do siedziby głównej po otwarciu w nowym miejscu.

Nowości można przeglądać w katalogu on-line biblioteki.
Zapraszamy!

Autor: JC