2018-12-19     Beniaminy, Dariusza, Gabrieli     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"

"I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" - finał akcji.

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi” - właśnie to motto Jana Pawła II przyświecało akcji "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" przy SP 4 w Wieliczce, nad którą patronat objęła Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce.

Już po raz kolejny raz w ramach akcji „Rodzic Partnerem Szkoły" oraz „Aktywny Uczeń” , dzieci z klasVD i VE wraz z rodzicami zorganizowani zbiórkę dla podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. W tym roku, zarząd Fundacji USD zwrócił się z prośbą o zakup książek, które zostaną dołączone do paczek Mikołajkowych. Do akcji włączyła się Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Szkoła Językowa Leader School. Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców oraz instytucji wspierających naszą akcję udało się zebrać bardzo dużo książek!! Uczniowie własnoręcznie wykonali zakładki do książek, które wraz z życzeniami zostaną wręczone dzieciom.
Za wsparcie naszej lokalnej akcji „I Ty Możesz zostać Św. Mikołajem..” z całego serca DZIĘKUJEMY!

Autor: Małgorzata Sznajder, SP 4.