2019-05-21     Jana, Moniki, Wiktora     "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir

Kolejni seniorzy zaprzyjaźnieni z komputerem!

22 listopada w wielickiej bibliotece odbyło się ostatnie spotkanie podsumowujące dziewiętnastą edycję warsztatów komputerowych dla seniorów „Z komputerem za pan brat”

Warsztaty miały na celu przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technik komputerowych, rozwój kreatywności oraz nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informatycznych i komunikacyjnych.
Oprócz nauki uczestnicy mieli okazję do poznania nowych ludzi i spędzić miło wolny czas.
Wszystkim seniorom, którzy uczęszczali na nasze warsztaty serdecznie dziękujemy. Stworzyliście bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Dziękujemy również za słowa uznania i zapraszamy do działania. Gratulujemy wszystkim ukończenia kursu komputerowego!

Wszystkich seniorów, którzy szukają sposobu na miłe spędzanie wolnego czasu zapraszamy do naszej biblioteki. To tu działa Klub Aktywnego Seniora, w ramach którego można spotykać się na warsztatach rękodzielniczych, na wykładach Poniedziałkowego Klubu Seniora, uczestniczyć w spotkaniach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę czy otrzymać Wielicką Kartę Aktywnego Seniora 60+.

Autor: MŚ