2018-11-17     Grzegorza, Salomei, Walerii     "Tylko łacząc się, odnajdujemy to, co nas dzieli". Stanisław Ignacy Witkiewicz

„Polowanie na książkę” – zapraszamy do konkursu

Wielicka biblioteka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie. Podejmij wyzwanie, zapoluj na książki z listy i wygraj nagrody!

Książki są różne, pewnie nieraz zdarzało się Wam czytać książki i dopasowywać je do określonej kategorii: przygodowe, kulinarne, śmieszne, duże, nudne itd. Przykłady można mnożyć, a ciekawych zadań i kategorii dla naszych uczestników na pewno nie zabraknie.
Podejmij wyzwanie konkursowe!
Przyjdź do wielickiej biblioteki i odbierz Kartę Uczestnika. Znajdziesz na niej 30 zadań, oznaczać one będą 30 książek, na które będziesz musiał zapolować i oczywiście przeczytać. Za wykonanie każdego zadania otrzymasz określoną liczbę punktów. Do wzięcia udziału w finale gry potrzebne jest wykonanie minimum 7 zadań. Masz na to czas od 22 października 2018 do 2 czerwca 2019.

Dla kogo jest konkurs?
Dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych (w tym klas gimnazjalnych) oraz szkół ponadpodstawowych, zamieszkujących lub uczęszczających do szkoły na terenie Miasta i Gminy Wieliczka.
Jak wziąć w nim udział?
Przeczytaj regulamin, wypełnij zgłoszenia, odwiedź wielicką bibliotekę i odbierz kartę uczestnika. Czytaj i zdobywaj punkty.
Ze względu na przeprowadzkę biblioteki wypełnione zgłoszenia do konkursu można dostarczać do naszych filii bibliotecznych lub dostarczyć do biblioteki po jej ponownym otwarciu.

Regulamin Konkursu (tutaj)
Karta zgłoszenia uczestnika (tutaj)
Karta uczestnika (tutaj)

Zgłoś się już dziś!

Wszelkie pytania i wątpliwości związane z przebiegiem lub wynikami Konkursu prosimy kierować do Działu dla Dzieci i Młodzieży wielickiej biblioteki, na adres e-mail: mlodziez@biblioteka.wieliczka.eu (z dopiskiem Polowanie na książkę) lub telefonicznie pod numer tel. (12) 278 30 75 wew. 24.

Autor: KP