2018-10-22     Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” 2018

Wielicka biblioteka i jej filie biblioteczne zapraszają po nowości czytelnicze.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce realizuje zakup nowości czytelniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” na lata 2016-2020. Środki finansowe z Programu wspierają samorządy w finansowaniu zakupu nowości do bibliotek. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce otrzymała na ten cel 47 640 zł. Dzięki temu wsparciu wielicka biblioteka i jej 8 filii bibliotecznych zakupi nowości wydawnicze: książki oraz audiobooki dla dorosłych, dzieci i młodzieży.
Zakupione nowości można przeglądać w zakładce „Nowości" miesiąc październik i listopad”. Zapraszamy!

Autor: JC