2018-10-22     Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron

"Rozmowy przy wspólnym stole - NIEPODLEGŁOŚĆ"

Z przyjemnością informujemy, że dostaliśmy się do kolejnego projektu „Rozmowy przy wspólnym stole” zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Do programu zostały przyjęte 22 biblioteki z całej Polski, a wśród nich my! Ogromnie się cieszymy i zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w pierwszym spotkaniu pt. "Rozmowy przy wspólnym stole - NIEPODLEGŁOŚĆ", które odbędzie się w dniu 25.10.2018 r., w godzinach 10:00-13:00, w sali konferencyjnej w Wielickiej Mediatece.

Będziemy rozmawiać o świętowaniu niepodległości i o tym czym jest dla nas osobiście  Naszym celem jest wypracowanie i przetestowanie w bibliotece modelu dobrej rozmowy. Chcemy, żeby wspólne rozmowy stały się szansą na spotkanie osób z różnych środowisk, w różnym wieku i o różnych poglądach, mieszkających w naszej miejscowości.

Wierzymy, że nasza biblioteka jest świetnym miejscem do dobrego dialogu na każdy ważny temat.

Organizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Inicjatywa ta wspierana jest przez Fundusz Obywatelski zarządzany przez Fundacja dla Polski.
Na spotkanie należy się zgłosić do dnia 19 października, wysyłając zgłoszenie: ksowa@biblioteka.wieliczka.eu lub zgłaszając się telefonicznie: 12 278-30-75

OŚWIADCZENIE: OSOBY DOROSŁE  ; DZIECI

Autor: KSL