2018-11-17     Grzegorza, Salomei, Walerii     "Tylko łacząc się, odnajdujemy to, co nas dzieli". Stanisław Ignacy Witkiewicz

Dział popularno-naukowy i czytelnia od 11 września nieczynne

Informujemy wszystkich czytelników, że od dnia 11 września 2018 r. dział literatury popularno-naukowej wraz z czytelnią będą nieczynne z powodu przygotowań do przeprowadzki. Pozostałe działy będą funkcjonować bez zmian.

Zwroty książek z działu popularno-naukowego będą przyjmowane w dziale literatury pięknej. Nie będzie możliwe wypożyczanie czasopism, audiobooków i książek z działu popularno-naukowego oraz korzystanie z książek dostępnych w czytelni. Wyjątek stanowić będą bieżące zwroty książek i audiobooków oddawane w dziale literatury pięknej.

Książki można prolongować e-mailowo na adres biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu, telefonicznie lub samodzielnie poprzez konto biblioteczne. Za pomocą katalogu on-line dostępnego pod adresem www.biblioteka.wieliczka.eu można sprawdzić, czy konkretna książka jest zarezerwowana (pomarańczowa ikona ze znakiem R). Rezerwacja na książkę wyklucza możliwość prolongaty wypożyczenia.

Zamówienia i rezerwacje z działu popularno-naukowego nie będą realizowane.

Kody do Legimi będą wydawane w dziale literatury pięknej.

O ponownej możliwości korzystania z księgozbioru działu będziemy informować na bieżąco.

Za utrudnienia przepraszamy.

Autor: PP