2018-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa     "Miłość jest niepojęta dla tych, których jej nie dzielą" autor nieznany

Kolejna filia dołącza do elektronicznego systemu wypożyczania książek

Od 6 września 2018 r. filia biblioteczna w Węgrzcach Wielkich uruchamia elektroniczny system wypożyczania książek

Oznacza to, że wszyscy użytkownicy tej biblioteki mogą w katalogu internetowym sprawdzić dostępność danej pozycji, dokonać jej rezerwacji lub zamówienia oraz uzyskać informację o przewidywanym terminie zwrotu. Przypominamy, że z systemu od ponad roku korzystają czytelnicy w Koźmicach Wielkich, a od tego roku czytelnicy Chorągwicy, Śledziejowic, Zabawy i na os. Krzyszkowice.

Zapraszamy wszystkich Państwa do korzystania ze zbiorów biblioteki wielickiej i jej filii oraz do korzystania z katalogu on-line dostępnego na naszej stronie www.biblioteka.wieliczka.eu.

Autor: MŚ