2018-11-17     Grzegorza, Salomei, Walerii     "Tylko łacząc się, odnajdujemy to, co nas dzieli". Stanisław Ignacy Witkiewicz

Zgłoś się do nowego sezonu "Spotkań podRóżnych"

Jeśli żyjesz od podróży do podróży, a codzienne życie traktujesz jako nieznośną przerwę między jedną, a drugą eskapadą, jeśli fotografujesz, filmujesz i dokumentujesz swoje przygody – „Spotkania podRóżne” są właśnie dla Ciebie!

Wspólnie z Wami tworzymy przestrzeń, w której każdy obieżyświat może swobodnie opowiedzieć innym o swojej pasji, podzielić się swoimi wrażeniami i konkretną wiedzą.
Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby posłuchać ciekawych opowieści, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i odmienne kultury, a także tych którzy lubią rozmowy i dyskusje w gronie ciekawych ludzi zapraszamy serdecznie do współpracy i aktywnego tworzenia Klubu Podróżnika „Spotkania podRóżne”.

Szczegółowe informacje:
Tel: 12-278-15-65 lub 12-278-30-75 (wew.23)
E-mail: dzialpopularnonaukowy@biblioteka.wieliczka.eu

Autor: KS-L