2018-07-16     Eustachego, Mariki, Mirelli

Wernisaż wystawy Szlakiem Rękodzieła Ludowego

20 czerwca odbyło się otwarcie wystawy prac uczestników projektu Szlakiem Rękodzieła Ludowego

W czerwcu zakończyła się realizacja projektu "Szlakiem Rękodzieła Ludowego”. Warsztaty realizowane był w filiach bibliotecznych w Śledziejowicach, Węgrzcach Wielkich  i Zabawie przez Stowarzyszenie Nowa. Uczestnicy na warsztatach wykonali min. wazony zdobione metodą decoupage, ozdobili płócienne torby filcowymi wycinankami, malowali na szkle i tkaninie oraz wykonali ceramiczne figurki. Efekt tych prac można oglądać od 20 czerwca na wystawie zorganizowanej na patio w Solnym Mieście. Zapraszamy!

Zajęcia realizowane były przez Stowarzyszenie NOWA przy wsparciu finansowym Powiatu Wielickiego w ramach projektu „Szlakiem Rękodzieła Ludowego”.

Autor: MŚ