2018-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa     "Miłość jest niepojęta dla tych, których jej nie dzielą" autor nieznany

Piątkowe czytanki z Babcią Ulą – podsumowanie

Wraz z końcówką roku szkolnego zakończyliśmy trwający cały rok projekt czytelniczy -  „Piątkowe czytanki z Babcią Ulą”.

W rozczytane piątki zaangażowało się ok. 15 grup przedszkolnych z naszej gminy i okolic, które z chęcią spotykały się z naszą biblioteczną Babcia Ulą, a czytanki w jej wykonaniu zachwycały małych słuchaczy. Czytelnicze spotkania były pełne kolorowych opowieści, bogatych książkowych historii oraz ciepłej atmosfery. Najmilej wspominaną przez dzieciaki bajkową postacią okazał się „straszny” Gruffalo, który pomimo swojego „strasznego” wyglądu nie przerażał, a wręcz przeciwnie zyskał sympatię wśród dzieci i stał się ich ulubieńcem. Mamy nadzieję, że z nadejściem nowego roku szkolnego ponownie rozczytamy biblioteczne piątki, a Babcia Ula znowu będzie czarować swoim pięknym głosem.
Składamy najpiękniejsze podziękowania Babci Uli, która z wielkim sercem zaangażowała się w czytanie najmłodszym, jej poświęcenie jest bezcenne, a miłość do dzieciaków szczera i wszechogarniająca.

Autor: PW