2018-06-24     Danuty, Jana, Janiny     "Bóg jest radością. Dlatego przed swój dom wystawił słońce". św. Franciszek z Asyżu

Molik - misja przedszkole – konkurs zakończony

Molik – misja przedszkole to konkurs, który adresowany był do wszystkich przedszkoli z naszej gminy. Głównym jego celem było szerzenie czytelnictwa wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic oraz promowanie wśród przedszkoli roli biblioteki.

Przedszkola, które zaangażowały się w molikową rywalizację miały nie lada zadanie. Należało spędzić z Molikiem jeden dzień, a na dowód tego, że był to najciekawszy dzień w przedszkolu, przysłać równie ciekawą relację. Z nadesłanych prac wynika jak wspaniałą przygodę przeżył nasz włochaty przyjaciel. Dzieciaki nie tylko gościnnie przyjęły Molika, ale w niezwykle interesujący sposób zorganizowały ten wspólny czas. Składamy serdecznie podziękowania wszystkim przedszkolakom, które wzięły udział w konkursie, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i ogrom pracy jaka została włożona w przygotowanie przepięknych relacji.
Pomimo trudności w ocenie prac konkursowych udało nam się wyłonić zwycięzców. Poszczególne miejsca zajęli:
I MIEJSCE  Przedszkole w Mietniowie
II MIEJSCE Przedszkole Samorządowe w Strumianach
III MIEJSCE Przedszkole nr 5 w Wieliczce.

Bardzo serdecznie gratulujemy!!!

Autor: PW