2018-04-20     Agnieszki, Amalii, Czecha     "Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone". Pam Brown

Kolejna filia dołącza do elektronicznego systemu wypożyczania książek

Od 3 kwietnia 2018 r. filia biblioteczna na os. Krzyszkowice uruchamia elektroniczny system wypożyczania książek

Oznacza to, że wszyscy użytkownicy tej biblioteki mogą w katalogu internetowym sprawdzić dostępność danej pozycji, dokonać jej rezerwacji lub zamówienia oraz uzyskać informację o przewidywanym terminie zwrotu. Przypominamy, że z systemu od ponad roku korzystają czytelnicy w Koźmicach Wielkich, a od lutego bieżącego roku czytelnicy Chorągwicy i Zabawy.

Zapraszamy wszystkich Państwa do korzystania ze zbiorów biblioteki wielickiej i jej filii oraz do korzystania z katalogu on-line dostępnego na naszej stronie www.biblioteka.wieliczka.eu.

Autor: MŚ