2018-09-26     Cypriana, Justyny, Łucji     "Ludzie nie mogący osiągnąć tego, co nieodzowne, trudzą się nad tym, co zbędne" - Johann Wolfgang Goethe

Kolejna filia dołącza do elektronicznego systemu wypożyczania książek

Od 3 kwietnia 2018 r. filia biblioteczna na os. Krzyszkowice uruchamia elektroniczny system wypożyczania książek

Oznacza to, że wszyscy użytkownicy tej biblioteki mogą w katalogu internetowym sprawdzić dostępność danej pozycji, dokonać jej rezerwacji lub zamówienia oraz uzyskać informację o przewidywanym terminie zwrotu. Przypominamy, że z systemu od ponad roku korzystają czytelnicy w Koźmicach Wielkich, a od lutego bieżącego roku czytelnicy Chorągwicy i Zabawy.

Zapraszamy wszystkich Państwa do korzystania ze zbiorów biblioteki wielickiej i jej filii oraz do korzystania z katalogu on-line dostępnego na naszej stronie www.biblioteka.wieliczka.eu.

Autor: MŚ