2018-09-25     Aureli, Kamila, Kleofasa     "Miłość jest niepojęta dla tych, których jej nie dzielą" autor nieznany

PAKA ZWIERZAKA – spotkania dla miłośników zwierząt

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań dla dzieci PAKA ZWIERZAKA. Pierwsze z nich - Pieskie życie odbędzie się 22 marca o godz. 17:00 w budynku biblioteki / Sala na poddaszu.

Zapraszamy wszystkie dzieciaki kochające zwierzęta na cykl bezpłatnych zajęć PAKA ZWIERZAKA. Mali miłośnicy psów, kotów, chomików, ptaszków i wielu innych pupili, będą mieli okazję spotkać się ze specjalistami z przychodni weterynaryjnej Dan Vet z Niepołomic, którzy postarają się odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących opieki nad domowymi zwierzakami. Pieskie życie - pierwsze ze spotkań, poświęcone będzie psiakom, ich pielęgnacji i anatomii. Liczne rekwizyty, zdjęcia rtg. oraz wiele cennych informacji i porad - to wszystko już 22 marca o godzinie 17:00.
Serdecznie zapraszamy.
Zajęcia są bezpłatne!