2018-06-24     Danuty, Jana, Janiny     "Bóg jest radością. Dlatego przed swój dom wystawił słońce". św. Franciszek z Asyżu

Weź to pstryknij! – kolejny semestr warsztatów dla młodzieży

Jeżeli interesujesz się fotografią, chcesz zdobywać nowe umiejętności, sprawdzić się w fotografowaniu imprez, nie wahaj się i dołącz do nas! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty.

Od października 2017 roku, w wielickiej bibliotece odbywają się warsztaty fotograficzne dla młodych pasjonatów fotografii. Część teoretyczną mamy już częściowo za sobą i w II semestrze przechodzimy od słów do czynów, czyli pstrykamy, focimy, kręcimy!!!

W planach m.in.:
- portrety,
- plener fotograficzny,
- timelapse,
- oświetlenie, kompozycja, obiektywy,
- wyjazd na wystawę,
- obróbka cyfrowa,
- zdjęcia czarno-białe
i wiele innych zagadnień dostosowanych do Waszych pytań i potrzeb.

Warsztaty prowadzą Agnieszka i Justyna Rogalskie z FOTORogalska. Spotkania odbywają się w wybrane soboty, w Sali na poddaszu lub Czytelni wielickiej biblioteki w godzinach 11:00 – 12:30.
Terminy spotkań: 3.03, 17.03, 21.04, 12.05, 16.06

Udział w warsztatach jest bezpłatny
Liczba miejsc jest ograniczona
Zapraszamy młodzież 12+