2019-03-22     Bogusława, Jagody, Katarzyny     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer

II Mini Turniej FIFA rozstrzygnięty

W dniu 10 lutego w wielickiej bibliotece już po raz drugi odbył się Mini Turniej FIFA.

W ubiegłą sobotę od godz. 10.00 w Dziale dla Dzieci i Młodzieży wielickiej biblioteki trwały rozgrywki turniejowe w grę FIFA na konsoli Xbox 360. Po ponad trzech godzinach zmagań, w systemie pucharowym, przyszła pora na ostatnie mecze, które wyłoniły tegorocznych zwycięzców:
I miejsce – Mateusz Mizera
II miejsce  – Dominik Lach
III miejsce – Filip Tańcula

Rozgrywki były zacięte i niezwykle wyrównane. Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy zręczności i wytrwałości. Zapraszamy na treningi do biblioteki!