2017-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid

Spektakl „Senior w podróży” dla wielickich seniorów

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”

20 października obchodzimy Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na spektakl pt. „Senior w Podróży”, który zaprezentuje grupa słowno – muzyczna „Salon” Skawińskiego Stowarzyszenia Klubu Seniora „Seniorek” ze Skawiny. Zespół działa od 3 lat, a swoje programy prezentuje na terenie Miasta i Gminy Skawina z okazji różnych uroczystości. Mamy nadzieję, że swoim optymizmem  i chęcią do działania zmotywują, zarówno wielickich seniorów, jak i wszystkie osoby przebywające na widowni.  Na spektakl zapraszamy 20 października w Sali Magistratu o godz. 16:00. Wstęp Wolny!

Więcej informacji:
P i MBP w Wieliczce
Ul. Żwirki i Wigury 2
32 – 020 Wieliczka
Tel. 12-278-30-75 (wew. 21)
e-mail: biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu

Zapraszamy!