2017-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid

Przerwa na wspólne czytanie – GŁOSOWANIE!

Kinder Mleczna Kanapka organizuje kampanie "Przerwa na wspólne czytanie". Akcja promuje wspólne czytanie rodziców z dziećmi.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w głosowaniu dzięki naszym czytelnikom!
W ramach akcji do rozdania jest 50 000 książek. 120 najlepszych bibliotek otrzyma pakiety książek dla dzieci. To głosujący decydują, która placówka otrzyma zestaw 250 książek i pufy do czytania.
Jeśli chcesz zagłosowac na NASZĄ BIBLIOTEKĘ wejdz na stronę www.wspolneczytanie.pl i oddaj swój głos do 31 października. Każdy punkt się liczy!

Autor: AG