2017-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid

11 października 2017 biblioteka nieczynna

11 października 2017 (środa) biblioteka będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Osoby posiadające książki, których termin zwrotu mija w dniu zamknięcia biblioteki mogą zwrócić książki w najbliższy dzień, w którym biblioteka wznawia działalność lub zgłosić wcześniej prolongatę e-mailowo na adres biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu.

Za pomocą katalogu on-line dostępnego pod adresem www.biblioteka.wieliczka.eu można sprawdzić, czy konkretna książka jest zarezerwowana (pomarańczowa ikona ze znakiem R). Rezerwacja na książkę wyklucza możliwość prolongaty wypożyczenia.