2020-12-04     Barbary, Hieronima, Krystiana

Konkurs fotograficzny „Podróże wakacyjne z książką’ zakończony

Od 1 lipca do 20 września czytelnicy wielickiej biblioteki mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym„Podróże wakacyjne z książką”.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przysłanie  do biblioteki fotografii nawiązującej tematyką do tytułu konkursu /książka w wakacyjnej  scenerii ,czytelnik z książką/
Do 20 września nadesłano 27 fotografii. Zgodnie z regulaminem komisja powołana przez organizatora t.j. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce wybrała trzy najciekawsze zwycięskie fotografie.
Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła fotografia „Czytanie uskrzydla” Moniki Aleksandrowicz

Zdobywcą drugiego miejsca jest „Histerie rodzinne w Chorwacji”Magdaleny Woźniak

Trzecie miejsce w konkursie zdobyła fotografia
„Zacisze13.powrót”  Joanny Luraniec

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za nadesłane fotografie.
Zwycięzców zapraszamy po odbiór bonów podarunkowych do sklepu Decathlon.
Nagrody można odebrać w dziale popularno-naukowym w godzinach otwarcia Biblioteki. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich nadesłanych fotografii.

Autor: JK