2017-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid

„poWAŻNE SENIORÓW ROZMOWY” w Bibliotece

15 września w piątkowe przedpołudnie w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wieliczce odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Seniora z cyklu „poWAŻNE SENIORÓW ROZMOWY”

Klub Seniora to alternatywa dla osób starszych, chcących się spotkać i porozmawiać w miłym towarzystwie o „wszystkim i o niczym”. To idealne rozwiązania dla tych, którzy pragną podzielić się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i wiedzą z różnych dziedzin życia. Spotkania sią również okazją na oderwanie się na chwilę od zgiełku codzienności.

Piątkowe spotkanie nie określały żadne bariery, przy kawie i herbacie uczestniczki chętnie opowiadały o swoich doświadczeniach, o codziennych sprawach, które nieodzownie towarzyszą każdej z nas bez względu na wiek, płeć, wyznania religijne czy przekonania polityczne. Tak wiele tematów się nasuwało i tak swobodnie przebiegała rozmowa, że czas jakby się zatrzymał i niepostrzeżenie spotkanie dobiegło końca. Przebiegło ono w bardzo miłej atmosferze i już pojawiły się pomysły na kolejne.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne „poWAŻNE SENIORÓW ROZMOWY” 13 października o  godzinie 11:00 w sali na Poddaszu.

Autor: DK