2017-06-29     Pawła, Piotra, Salomei     "Pięknie jest milczeć wspólnie, jeszcze piękniej - śmiać się razem". Friedrich Nietzsche

Szesnasta edycja „Z komputerem za pan brat” zakończona!

W tym tygodniu w wielickiej bibliotece odbyło się ostatnie spotkanie podsumowujące szesnastą edycję warsztatów komputerowych dla seniorów „Z komputerem za pan brat”. W jesiennej edycji wzięło udział 18 seniorów pragnących „zaprzyjaźnić” się z komputerem

Szesnasta edycja warsztatów komputerowych prowadzona była przez bibliotekarki – Paulinę i Małgosię. Warsztaty miały na celu przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technik komputerowych, rozwój kreatywności oraz nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik informatycznych i komunikacyjnych.
Oprócz nauki uczestnicy mieli okazję do poznania nowych ludzi i spędzić miło czas.
Wszystkim seniorom, którzy przybyli na spotkanie serdecznie dziękujemy. Stworzyliście bardzo miłą i ciepłą atmosferę. Dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy do działania.
Gratulujemy wszystkim ukończenia kursu komputerowego!

Wszystkich seniorów, którzy szukają sposobu na miłe spędzanie wolnego czasu zapraszamy do naszej biblioteki. To tu działa Klub Aktywnego Seniora, w ramach którego można spotykać się na warsztatach rękodzielniczych, na wykładach Poniedziałkowego Klubu Seniora, uczestniczyć w spotkaniach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę czy otrzymać Wielicką Kartę Aktywnego Seniora 60+.

Autor: MŚ